ul. Nagórskiego 9

08-530 Dęblin

Telefon

694 353 520

Wyślij email

puhatcom@gmail.com

Czarny ekran po aktualizacji systemu do najnowszego

Blog

Czarny ekran po aktualizacji systemu do najnowszego

Wielu naszych klientów, po aktualizacji systemu do najnowszego – Windows 10,  ma problem polegający na zbyt długim oczekiwaniu na włączenie się systemu.

W takiej sytuacji często pojawia się czarny ekran, a czas oczekiwania na włączenie się komputera wynosi nawet kilka minut.

Dziś podpowiadamy w jaki sposób można poradzić sobie z tym problemem.

Należy wyłączyć funkcję ENABLEULPS, która odpowiedzialna jest za oszczędzanie energii.

Uruchom menadżer rejestru, w polu szukaj wpisz regedit, a po włączeniu się narzędzia wybierz opcję Edytuj znajdującą się na górze ekranu. Kliknij opcję Znajdź i wpisz w wyszukiwarce EnableULPS. Następnie wybierz Znajdź następny.

Funkcja EnableULPS będzie podświetlona na liście opcji rejestru.

Wykonaj dwukrotnie kliknięcie prawym przyciskiem myszki na opcję UnableULPS, i zmień wartość w polu Dane wartości na 0. Zatwierdź przyciskiem Ok. Zamknij edytor rejestru i ponownie uruchom komputer.

Problem powinien być rozwiązany.

hqdefault

Tags :
Share This :

Dodaj komentarz

Wyceń naprawę komputera!

Podaj informacjęktóre pomogą wycenić naprawę!

https://komputerytopserwis.pl/
https://bridgejunks.com/ https://crownmakesense.com/ https://brithaniabookjudges.com/ https://hughesroyality.com/ https://rhythmholic.com/ https://www.mamaafricasafaris.co.tz/babycare/ https://paulleydenonline.com/article/ https://totoscleaning.com/ https://evtini-stoki.com/files/bandar89/ https://yaqeenproductions.com/shop/bandar89/ https://www.lazonamorrope.com/ https://onsra34.com/ https://bandar89.simnasfikpunhas.com/ https://acueductoveredalsanjose.com/