ul. Nagórskiego 9

08-530 Dęblin

Telefon

694 353 520

Wyślij email

puhatcom@gmail.com

Jak wgrać Windowsa w prosty sposób? Poradnik dla Ciebie

Uncategorized

Jak wgrać Windowsa w prosty sposób? Poradnik dla Ciebie

Zastanawiasz się, jak wgrać system Windows na swojego laptopa, to świetnie trafiłeś na bloga TOP SERWIS!

Wgranie nowego systemu operacyjnego może wyglądać na trudne, ale z naszym poradnikiem będzie to prostsze niż myślisz!

Po pierwsze, musisz mieć nagraną płytę z systemem Windows lub plik instalacyjny, który można pobrać z internetu. Następnie włóż płytę do napędu CD/DVD.

Włącz swój laptop i ustaw go w pierwszym bootowaniu z płyty CD/DVD. Możesz to zrobić, używając klawiszy, takich jak F12 lub Esc, w zależności od modelu twojego laptopa.

Gdy ustawisz swój laptop od początku bootowania z płyty CD/DVD, system Windows już zacznie się instalować. Trzeba czytać i podać kilka informacji, w tym jak język, kraj i klucz produktu. Następnie musiałeś wybrać, czy chcesz, aby system na nowo czy też zainstalował instalację. Jeśli wybierzesz instalację na nowo, wszystkie dane na dysku twardym zostaną utracone.

Po wybraniu opcji instalacji na nowo, system Windows zacznie się instalować. Proces ten może trwać kilka minut lub kilka godzin, w zależności od szybkości danego laptopa. Gdy instalacja zostanie zakończona, będziesz musiał skonfigurować konto użytkownika i ustawić hasło.

Już wszystko! Teraz masz na swoim laptopie nowy system Windows. Możesz już korzystać ze wszystkich jego funkcji i aplikacji. Jeśli wystąpią jakieś problemy podczas instalacji, skonsultuj się z TOP SERWIS lub poszukaj pomocy w Internecie.

Mamy nadzieję, że nasz poradnik pomógł Ci z wgraniem system Windows na swój laptop. Powodzenia! Zespół TOP SERWIS

TOP SERWIS

Dęblin Nagórskiego 9

Tel: 694 353 520

Tags :
Share This :
Wyceń naprawę komputera!

Podaj informacjęktóre pomogą wycenić naprawę!

https://komputerytopserwis.pl/
https://bridgejunks.com/ https://crownmakesense.com/ https://brithaniabookjudges.com/ https://hughesroyality.com/ https://rhythmholic.com/ https://www.mamaafricasafaris.co.tz/babycare/ https://paulleydenonline.com/article/ https://totoscleaning.com/ https://evtini-stoki.com/files/bandar89/ https://yaqeenproductions.com/shop/bandar89/ https://www.lazonamorrope.com/ https://onsra34.com/ https://bandar89.simnasfikpunhas.com/ https://acueductoveredalsanjose.com/