ul. Nagórskiego 9

08-530 Dęblin

Telefon

694 353 520

Wyślij email

puhatcom@gmail.com

Komputer z jabłkiem

Blog

Komputer z jabłkiem

Początek marki to rok 1976. Trzech mężczyzn, ze Steve’em Jobs’em na czele, założyło firmę Apple. Jeszcze tego samego roku pojawił się pierwszy komputer osobisty Apple! Cała produkcja to 200 sztuk. Cena była dość „szatańska” 666,66 $. Rok później komputer trafił już do masowej produkcji.

Maj 1980 – na rynek wchodzi pierwszy komputer osobisty, skierowany do klientów biznesowych.

Jego wysoka cena niestety była przyczyną braku zainteresowania tym komputerem. Kolejne ulepszenia i obniżenie ceny zapoczątkowało falę zakupów!

Obecnie komputery od Apple zdobywają coraz większą popularność! Najczęstszymi użytkownikami są Ci, którzy pragną się wyróżnić. Śmiało można też stwierdzić, że są to komputery dla ludzi z grubym portfelem.

Główne zalety systemu to łatwość i intuicyjność. Interfejs jest bardzo przyjazny i ładny. Bardzo rzadko się zawiesza! Idealnie nadaje się do przeglądania internetu, obróbki obrazu a także dźwięku.

Kolejna zaleta to jakość tych produktów, pod względem wykonania. Steve Jobs był wielkim estetom co zaowocowało perfekcyjnym designem, jego sprzętów. Wnętrza komputerów, telefonów i innych sprzętów tej marki, również wyposażone są w wysokiej klasy części, które zapewniają sporą wydajność produktom.

Komu polecamy tą markę? Na pewno nie graczom. To raczej laptopy dla osób, które przemieszczają się z jednego spotkania na kolejne i nie chcą dźwigać ciężarów w czasie tej podróży ? Marka ta zapewnia stabilne, pod względem wydajności sprzętu, środowisko pracy, a więc na pewno spełni oczekiwania każdego biznesman’a.

A więc Apple czy zwykły PC?

Jeśli zajmujesz się grafiką bądź jesteś dźwiękowcem lub po prostu używasz komputera do codziennej pracy, wybierz APPLE. Jeśli szukasz uniwersalnego komputera do wielu zastosować kup PC. ?

macfamily-featured-promo-mac-family_2x

Tags :
Share This :

Dodaj komentarz

Wyceń naprawę komputera!

Podaj informacjęktóre pomogą wycenić naprawę!