pilar234

ul. Nagórskiego 9

08-530 Dęblin

Telefon

694 353 520

Wyślij email

puhatcom@gmail.com

Naprawa i serwis laptopa – skutecznie z roczną gwarancją – Darmowy kurier – lider allegro

 

Top serwis to serwis komputerowy z dziesięcioletnim doświadczeniem. Naprawiamy szybko i skutecznie udzielając 6 lub 12 miesięcy gwarancji na wszystkie usługi serwisowe.  Naprawa laptopów wszystkich marek:

 

 

serwis acerserwis appleserwis dellserwis asusserwis hpserwis samsungserwis sonyserwis vaioserwis toshibaserwis ibmserwis lenovoserwis lgserwis  fujitsu siemensserwis msi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobry serwis laptopów to taki, który na swoje usługi serwisowe udzieli odpowiednio długiej gwarancji !!!

 

 

 

 

 

top serwis - serwis komputerowy naprawa laptopów naprawa grafiki reballing teren kraju

Lider sprzedaży usługi naprawa laptopów na allegro.

 

 

 

 

 

 

– Zaufały nam już tysiące zadowolonych klientów –

 

komentarze allegro. Profesjonalna naprawa płyt głównych i kart graficznych w laptopach. Dobry serwis - Top serwis Polska

– ZOBACZ OPINIE – 

 

 

Jako jedyni w Polsce stworzyliśmy przekierowanie zamówienia usługi naprawa laptopów na aukcje w serwisie aukcyjnym allegro.

Naprawa laptopa na allegro. Spalona płyta czy karta graficzna w laptopie. Naprawa z gwarancją. Wymiana grafiki i reballing. Wymiana chipsetu na nowy - Top serwis Polska

 

 

Dzięki temu masz pewność, że nie przekazujesz swojego laptopa „na słowo”.

 

Zauważ, że każdy duży serwis komputerowy na swojej stronie internetowej  zamieszcza taką informację: zleć naprawę laptopa w specjalistycznym serwisie … . Wyślij nam swój sprzęt, a my go naprawimy 🙂

 

Prawidłowa diagnoza usterki to oszczędność Twojego czasu i pieniędzy!

 

 

 

 

bga

Serwis, który nie potrafi wymienić takiego układu na nowy udzieli Państwu 1-3 miesiące gwarancji na „naprawę” laptopa.
Niestety laptop po źle wykonanej naprawie tak zwanymi półśrodkami maksymalnie po paru miesiącach ulegnie ponownej usterce.Po prostu stracicie Państwo wydane na taką usługę pieniądze, a sprzęt pozostanie wciąż niesprawny!

 

 

 

 

Zapamiętaj !

Nie warto, także kupować używanej płyty głównej z wadliwym układem BGA.

 Ulegnie uszkodzeniu tak samo jak ta, którą mają Państwo obecnie.

Kwota takiej płyty to średnio 250-300zł.

Niemal zawsze nie jest to 100-150zł oszczędności lecz 250-300zł straty.

WYMIANA GRAFIKI NA NOWĄ BEZ WADY W LAPTOPIE Acer, Asus, Samsung, Hp, Dell, Lenovo, Sony Vaio, Toshiba, Compaq, Compal, BenQ

Na wszystkie naprawy otrzymacie Państwo pisemną gwarancję:

12 miesięcy na naprawę płyty głównej. Wymiana układu BGA na nowy;

6 miesięcy na pozostałe usługi serwisowe.

 

 

 

 

 

– Bezpłatna diagnoza –

Wstępna diagnoza i wycena kosztów naprawy

w 5 minut za darmo!

Także, podczas rozmowy telefonicznej.

 

– ZADZWOŃ –

694 35 35 20

Zapytaj czy warto naprawiać swój komputer.

 

 

 

 

 

Co rok obowiązkowa konserwacja laptopa. Czyszczenie laptopa od podstaw. Rozbieranie i składanie laptopów.

Jeżeli chcesz, by Twój laptop posłużył Ci dłużej niż „ustawowe” dwa lata, powinieneś raz na jakiś czas oddać go do serwisu, w celu przeprowadzenia konserwacji. „Badania okresowe” naszego sprzętu pozwolą znacząco zwiększyć jego żywotność, a także uniknąć w przyszłości kosztownych napraw. Konserwacja zazwyczaj połączona jest z czyszczeniem laptopa. Odrobina profilaktyki sprawi, że komputer nie odmówi nam posłuszeństwa w najmniej spodziewanym czasie czy miejscu.

Czego możemy spodziewać się po konserwacji? Niewątpliwie nasz laptop przestanie się przegrzewać, komputer zacznie działać szybciej, a także przestanie się zawieszać czy wyłączać podczas pracy. Dodatkowo sprawdzeniu ulegną elementy chłodzące laptopa, zawiasy, wnętrze obudowy oraz smary termiczne i pasty termoprzewodzące na styku elektroniki i chłodzenia pasywnego. Tego typu zabiegi polecamy wszystkim tym, którzy pracują na laptopie w trudnych warunkach – używają go nie tylko w domu, ale również na dworze czy w podróży.

 

 

Nagrywarka, napęd, czytnik płyt DVD

Nagrywarka DVD to jeden z najważniejszych komponentów każdego laptopa, bez niej czytanie płyt byłoby praktycznie niemożliwe. Niestety obecny sprzęt, a zwłaszcza trwałość jego wyposażenia pozostawia wiele do życzenia. Już po kilku latach mogą pojawić się problemy z odczytem nośnika. Początkowe „zacinanie się” płyty może przerodzić się w całkowite unieruchomienie nagrywarki. Powodów uszkodzenia jest naprawdę wiele, począwszy od zwykłego zanieczyszczenia, poprzez degeneracje soczewek lasera, a skończywszy na awarii mechanizmu tacki bądź zwykłym zepsuciu elektroniki sterującej napędem. Jako, że ceny nagrywarek nie są zbyt duże, naprawa w wielu przypadków jest nieopłacalna. Jeżeli zauważysz problemy ze swoim czytnikiem, przeczyść laser sprężonym powietrzem. Gdy to nie pomoże, zgłoś się do serwisu. Również zalecamy skonstatowanie się ze specjalistą, jeżeli planujemy wymianę nagrywarki. Brak odpowiedniej wiedzy może na stałe uszkodzić mechanizm laptopa.

 

 

Zawiasy, prowadnice, plecy laptopa i jego obudowa

Obudowa laptopa nie jest rzeczą niezniszczalną, wręcz przeciwnie – tworzywo sztuczne jest stosunkowo słabe i mało wytrzymałe. Ruchome elementy – zawiasy bardzo często ulegają degeneracji jeszcze przed „zużyciem” całego sprzętu. Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę, że uszkodzona obudowa ma wpływ na działanie komputera, a tym samym naszą codzienną pracę. Zatarte bądź zapieczone zawiasy mogą obciążać górną część laptopa, a w efekcie doprowadzić nawet do pęknięcia ekranu, a tym samy, uszkodzenia matrycy. W takich przypadkach wymiana samych zawiasów i połamanych części nie wystarcza. Należy zająć się również elektroniką, której naprawa może być bardzo droga. Nie da się ukryć, że wymiana obudowy jest rzeczą skomplikowaną i czasochłonną, niezależnie od modelu laptopa. Jeżeli zauważysz, że Twoje zawiasy nie działają prawidłowo, jak najszybciej zgłoś się do serwisu. Zwlekanie z oddaniem sprzętu do naprawy może skutkować znacznym wzrostem kosztów i wydłużeniem się czasu oczekiwania na sprowadzenie odpowiednich komponentów, które w wielu wypadkach przybywają do zza granicy.

 

 

Naprawa karty graficznej grafiki w laptopie. Brak obrazu czy czarny ekran. Wymiana spalonej grafiki.

Niedrożne chłodzenie może spowodować wiele problemów, w tym również z kartą graficzną. Wadliwa w niewielkim stopniu karta graficzna, chociaż nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu, może stanowić przeszkodę w przypadku wzmożonej eksploatacji laptopa np. w czasie grania w gry komputerowe bądź używania „zasobochłonnych” programów. W przypadku znacznie większych uszkodzeń możemy mieć trudności z włączeniem sprzętu, a w wielu przypadkach obraz na ekranie powitalnym może mieć bardzo niską rozdzielczość i niestandardową, jaskrawą barwę. Migotanie obrazu, kolorowe wzorki, ekran podzielony na kilku części, to wszystko może być spowodowane tym, iż system nie może odczytać sterowników karty graficznej. W przypadku laptopów z niższej półki cenowej, naprawa karty graficznej może nie być opłacalna. Sprzęt powyżej 1500 zł posiada komponenty, które w większości przypadków można zregenerować. Nigdy nie zabieraj się za naprawę na własną rękę – powierz swój sprzęt profesjonalistom.

 

 

Radiator, wentylator, wiatrak do laptopa. Chłodnica czyli chłodzenie – wadliwe chłodzenie w laptopie

Twój wentylator działa tak głośno, że nie możesz zebrać własnych myśli? Po uruchomieniu sprzęt wydaje dziwne, bliżej niezidentyfikowane dźwięki? A może przeciwnie, nawet przy wzmożonej eksploatacji laptopa nie słyszysz żadnych oznak działania wentylatora? Uważaj, Twój wentylator bądź chłodzenie mogły ulec awarii. Jeżeli Twój sprzęt wyłącza się bądź restartuje w czasie nawet najprostszych czynności, obudowa jest wyjątkowo ciepła, a system działa wolno niezbędna jest diagnoza profesjonalnego specjalisty. Naprawa wadliwego chłodzenia bądź zepsutego wentylatora na własną rękę może skutkować nieodwracalnymi zmianami w całym sprzęcie. Również zwlekanie z wizytą w serwisie komputerowym może doprowadzić nawet do spalenia laptopa. Czym szybciej zasięgniemy rady fachowca, tym większe prawdopodobieństwo, że naprawa będzie tania i szybka. Nasz serwis zajmuje się naprawą układu chłodzenia zarówno pasywnego jak i aktywnego w laptopach wszystkich marek firm dostępnych na polskim rynku.

 

 

Wymiana gniazda w laptopie, Wtyczki usb i od dźwięku nie łączy trzeszczy w głośnikach.

Nieustanne podłączanie do laptopa myszki, pendrive’a, słuchawek zasilacza etc. może z czasem doprowadzić do problemów z gniazdami. USB, LAB, VGA, DVI, Jack, SD, HDMI, RJ11 – jako, że są na zewnątrz, narażone są również na czynniki atmosferyczne oraz… naszą nieuwagę np. zalanie. Chaotyczne, pospieszne wyciąganie kabla, może spowodować, że fragment wtyczki utknie w gnieździe. W najlepszym wypadku będziemy mieli trudność z jego ponownym podłączeniem, w najgorszym całość może ulec zwarciu. Już kilka kropel wody czy innej cieczy może zapoczątkować powstawanie korozji, ta zaś jak wiadomo szybko i sprawnie uszkodzi cały sprzęt. Chwilowa utrata połączenia z urządzeniem zewnętrznym może być spowodowana uszkodzeniem styków, miejsc gdzie gniazdo łączy się z wewnętrzną elektronika komputera. Poważny problem, uniemożliwiający komfortowe korzystanie z laptopa, stanowi również brak odpowiednich sterowników. Problemy z gniazdami, chociaż pozornie niegroźne, mogą doprowadzić do awarii sprzętu. By temu zapobiec, warto skontaktować się ze specjalistą.

Laptop, notebook to funkcjonalne urządzenie, które służy nam nie tylko do pracy, ale również do zabawy. Kupując komputer osobisty mamy nadzieję, iż sprawdzi się on niemal w każdej sytuacji – na uczelni, w domu, w biurze oraz na wakacjach. Jeżeli chcemy, by nasz sprzęt być bardziej wydajny, możemy pomyśleć o dokupieniu kilku drobiazgów. Na uwagę zasługuje specjalny konwerter, który pozwoli nam podłączyć laptopa do starszych telewizorów oraz rzutników. Podstawka chłodząca uchroni nasz komputer przed przegrzaniem, a tym samym sprawi, iż posłuży nam on znacznie dłużej. Jeżeli chodzi o kwestie estetyczne, możemy pomyśleć o naklejkach, które urozmaicą obudowę laptopa. Droższe modele posiadają podświetlane klawiatury. Jeżeli akurat nasze urządzenie takowej nie ma, możemy dokupić praktyczną lampkę na USB. Świetnym udogodnieniem jest również stolik pod laptopa, w wielu przypadkach z licznymi „bajerami”. Ci natomiast, którzy pragną odbierać na komputerze naziemną telewizję cyfrową, winni pomyśleć o tunerze DVB-T.

 

 

Zbity wgnieciony wylany bądź uszkodzony ekran wyświetlacza w laptopie

Matryce laptopów to jeden z niewielu podzespołów, których zakupu możemy dokonać niemal od ręki w każdym specjalistycznym sklepie. Ich duża dostępność na rynku związana jest z potrzebą ich częstej wymiany. Element ten może się zarówno zużyć (martwe piksele), przegrzać, jak i uszkodzić pod wpływem działania czynników zewnętrznych – uderzenia, zalania etc. Wymiana matrycy to znacznie niższy koszt, aniżeli zakup nowego komputera. W Internecie znajdziemy szereg poradników, których autor jest przekonany, że każdy z nas jest w stanie wymienić ten podzespół samodzielnie. Oczywiście, jeżeli posiadamy odpowiednią wiedze i odrobinę doświadczenia, nie stanowi to żadnej trudności. Nie da się jednak ukryć, że dla osoby, która nie interesuje się tą tematyką, a więc nie ma, na co dzień do czynienia z naprawą laptopów, wymiana matrycy nie jest prosta. Jeżeli szanujemy nasze pieniądze, a jednocześnie nie chcemy bezpowrotnie stracić laptopa, warto zgłosić się do profesjonalistów, którzy nie tylko sprowadzą dla nas odpowiedni model podzespołu, ale również szybko i sprawnie go wymienią.

 

 

Wymieniamy procesor pamieci do laptopa na szybsze. Większe pojemności dysku i wymiana twardziela ze starego na nowoczesny ssd.

Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę, że po paru latach użytkowania laptopa, przychodzi taki czas, że jego możliwości przestają nas zadowalać. Najczęściej (z bólem serca) kupujemy wtedy nowszy model i znów przez niedługi okres cieszymy się jego wzorowym działaniem. Oczywiście każde urządzenie możemy odpowiednio zmodernizować, dokupując doń kilka przydatnych „bajerów”. Pamiętajmy, że nie w każdym laptopie możliwa jest wymiana poszczególnych części. Nie zaleca się zmiany wnętrza, gdy komputer jest jeszcze na gwarancji. Jeden mały błąd może skutkować tym, że nie będziemy mieli, na czym pracować bądź grać.

Niemal w każdym modelu możliwe jest dołożenie pamięci RAM. W wielu przypadkach bez trudu można również wymienić dysk HDD na SDD. Laptop to nie komputer stacjonarny, większość zmian nie przedłuży znacząco żywotności naszego sprzętu. Komfort naszej pracy zwiększy się po wymianie procesora. Dużym problemem może być zamiana karty graficznej – w wielu przypadkach układ chłodzenia, zasilacz i BIOS nie pozwalają na takie „zabawy”. Oczywiście wymianie podlega nawet matryca. W zaskakującej większości przypadków rozbudowa laptopa nie jest opłacalnym zabiegiem, generuje zbędne koszty i naraża nas na utratę sprzętu.

 

 

Czarny ekran laptopa. Grafika, wyświetlacz, taśma do ekranu matryca czy system – co stało się z naszym sprzętem?

Wiele osób pyta nas, co oznacza czarny ekran, przy jednoczesnym działaniu oraz przy braku działania laptopa. Odpowiedź nie może być tu jednoznaczna. Niewątpliwie dużo lepszą oznaką jest, jak komputer reaguje na naciskanie włącznika, zaś ekran pozostaje czarny, aniżeli nie słychać dźwięku uruchomiania się sprzętu. Problemem może być zasilanie, uszkodzona karta graficzna bądź zwyczajny brak sygnału z komputera. W przypadku awarii wewnętrznej, jedyną opcją jest odnieść sprzęt do serwisu. Z drugiej strony, czarny ekran może być spowodowany stricto uszkodzeniem monitora – chwiejny styk, złamanie kabla w pobliżu zawiasu, poluzowanie wtyczek w kablu podłączeniowym do płyty głównej.

Czarny ekran może być następstwem opuszczenia sprzętu na podłogę, silnego uderzenia o twardą powierzchnię, zalania cieczą etc. Jeżeli po podłączeniu drugiego monitora obraz się nie pojawi, to znak, że samodzielna naprawa nie wchodzi w grę.

 

 

Reballing czy się opłaca. Ile gwarancji? Co to bga? Chipset i płyta główna do laptopa.

BGA, czyli Ball Grid Array to specjalny typ obudowy układów scalonych. W elektronice stosowany przede wszystkim do montażu powierzchniowego. Układy BGA są wyjątkowo podatne na uszkodzenia mechaniczne.

Jeżeli nie jesteśmy profesjonalistami, ciężki ocenić nam czy zniszczeniu uległ układ BGA czy też inny komponent naszego komputera. Czarny ekran, denerwujące pikanie, a także irytujące, migające diody mogą być następstwem wielu innych usterek. Pamiętajmy, że w 9 na 10 przypadków awaria BGA nie jest winą użytkownika laptopa, a wadą fabryczną. Pod żadnym pozorem nie zabieraj się sam do jego naprawy – brak podstawowej wiedzy może spowodować nieodwracalne zmiany!

Powierz swój komputer profesjonalistom! Doświadczona kadra szybko i sprawnie zdiagnozuje, czy dane symptomy są wynikiem usterki układu BGA, a następnie wskaże Państwu możliwie najkorzystniejsze ścieżki – lutowanie nowego układu bądź reballing. W naszym serwisie działamy szybko, sprawnie, a przede wszystkim dokładnie – gwarantujemy satysfakcję z wykonanej usługi.

 

 

Jak czyści laptop specjalista w punkcie napraw komputerów?

Wyobraźmy sobie taką sytuację: zalałeś swojego laptopa sokiem. Znajomy mówi Ci, że oddanie sprzętu do serwisu jest nieopłacalne, z racji „niebotycznych” kosztów (lepiej zaoszczędzić). Męczysz się z suszarką, by ostatki wilgoci zniknęły z klawiatury. Naciskasz włącznik i… laptop nie działa.

Profesjonaliści, a więc serwis komputerowy zajmuje się czyszczeniem oraz osuszaniem laptopa po zalaniu zupełnie innymi środkami, aniżeli dostępne są dla amatorów. Po pierwsze, po każdym takim incydencie należy rozkręcić sprzęt i wysuszyć. Rolą specjalisty w tej dziedzinie jest ściągnięcie z każdej części laptopa: obudowy, płyty głównej, dysku twardego, klawiatury etc. pozostałości po cieczy, przebarwień oraz przepaleń. Po drugie, wybrane elementy elektroniczne należy zalać preparatem antykorozyjnym i oczyszczającym. Całość ponownie ulega osuszeniu. Końcowo należy przetestować działanie laptopa oraz zbadać napięcia występujące na płycie.

Suszenie laptopa w serwisie nie ogranicza się tylko i wyłącznie do „zabawy” suszarką. Profesjonalista zadba, by każdy element Twojego sprzętu posiadał maksymalną sprawność.

 

 

Czyszczenie i mycie laptopa po zalaniu płynem. 

Niezależnie od tego, jak uważni jesteśmy, zalanie może zdarzyć się każdemu z nas. Kawa, herbata, woda, wino – już kilka kropel może spowodować poważne problemy z laptopem. Jeżeli w domu, na uczelni, w szkole bądź w pracy zdarzy Ci się wypadek, nie zwlekaj – to od Ciebie zależy, czy sprzęt będzie można w przyszłości odratować.

Zaraz po wystąpieniu przykrego incydentu należy odłączyć komputer od wszelkiego źródła zasilania (wyjąć również baterię) i… czym prędzej udać się z nim do serwisu. Oczywiście, istnieje tysiące sposobów „leczenia” laptopa po zalaniu domowymi sposobami. Z racji tego, że nie każdy posiada odpowiednie doświadczenie, a także sprzęt, by wysuszyć każdą część, warto „reanimacje” powierzyć profesjonalistom.

Czym skutkuje zwlekanie w tej kwestii? Zależnie, jak daleko dostała się ciesz, może skończyć się tylko i wyłącznie na niesprawnej klawiaturze, bądź zniszczenia mogą być znacznie większe: uszkodzona matryca, niesprawna grafika, czarny ekran lub nierównomiernie rozłożone piksele, a w skrajnych wypadkach nawet całkowicie zniszczona płyta główna.

 

 

Wirus na komputerze. Czy laptop wolno chodzi i został zainfekowany. 

Chyba nie istnieje osoba, która posiada komputer, a nie miała chociażby raz w życiu problemu z szeroko pojętymi wirusami. Te niewielkie, aczkolwiek bardzo groźne programy, potrafią zdziałać cuda – wykraść nasze hasła, nieodwracalnie uszkodzić system, doprowadzić do utraty ważnych danych. Współczesny Internet to prawdziwy raj dla tego typu szkodników. Oprócz wirusów czyhają na nas trojany, bomby logiczne oraz robaki. Pamiętaj, że wszystkie wymienione programy mogą atakować nie tylko pliki znajdujące się na dysku, ale również sektor startowy, którego infekcja może doprowadzić do bezpowrotnego uszkodzenia systemu. Niewielka grupa wirusów potrafi zniszczyć płytę główną bądź kartę rozszerzeń. Okresowa konserwacja laptopa pozwoli uchronić nasz sprzęt oraz cenne dane przed atakiem „nieproszonych gości”.  Pamiętaj, nie ryzykuj! Jeżeli już raz miałeś problem z niespodziewaną infekcją, przynieś swój sprzęt na przegląd. Programy antywirusowe w wielu przypadkach nie są w stanie wyeliminować całego zagrożenia.

 

 

Oferta serwisowa skierowana do firm, sklepu komputerowego

Oferta dla firm z branży informatycznej it

Jako serwis komputerowy prowadzimy kompleksową obsługę firm i przedsiębiorstw. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełen wachlarz usług skierowanych do Podmiotów Biznesowych. Zajmujemy się nie tylko regularną okresową konserwacją i czyszczeniem sprzętu, ale również wszelkimi nagłymi naprawami. Dbamy o całe zaplecze technologiczne naszych Klientów, dokładając wszelkich starań, by ich sprzęt służył długo i bezproblemowo. Nie da się ukryć, że dzięki nam zaoszczędzisz niemałe pieniądze i zyskasz fachową opiekę renomowanego serwisu komputerowego. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to przede wszystkim kompleksowość usług. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: naprawę układu BGA, czyszczenie laptopa, wymianę matrycy, rozbudowę sprzętu, rozwiązywanie problemów z gniazdami, naprawę karty graficznej, wymianę zawiasów, usuwanie wirusów i wiele, wiele więcej. Jeżeli szukasz sprawdzonego, a zarazem pewnego serwisu komputerowego dla swojej firmy – dobrze trafiłeś.

 

Z nami możesz zarobić. Bądź pośrednikiem. Zarabianie na komputerze.

To, co wyróżnia nas pośród licznej konkurencji, to szeroki wachlarz usług. Jako serwis komputerowy prowadzimy również skup uszkodzonych laptopów. Przynieś do nas swój sprzęt, a my zapłacimy Ci adekwatną doń kwotę. Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów Indywidualnych jak i Klientów Biznesowych. Czy to oznacza, że dzięki nam możesz zarabiać? Pośrednio tak. Zwiększ uzyskiwane przychody, bez konieczności ponoszenia wydatków na zakup specjalistycznego, często nieopłacalnego sprzętu oraz zatrudnienia floty wyspecjalizowanych serwisantów. Pragniemy zaoferować Ci kompleksowa pomoc zarówno dla Ciebie jak i Twojej firmy. W przypadku stałych zleceń gwarantujemy Państwu korzystne zniżki oraz promocje oraz możliwie najszybsze terminy realizacji. Zajmujemy się zarówno okresową konserwacją i czyszczeniem jak i specjalistycznymi naprawami. Pamiętaj, że laptop to Twoje środowisko pracy – dbaj o niego, a posłuży Ci przez długie lata.

 

 

Błąd systemu. Problem z windowsem ERROR

Niemal każdy z nas posiada na swoim laptopie hasło dostępu. Warto zabezpieczać swoje dane – pliki, dokumenty, obrazy, projekty, przed dostępem z zewnątrz. Konkurencja nigdy nie śpi, Twój syn może przypadkowo uszkodzić Ci ważne materiały, zaś kolega z pracy zrobić mało przyjemny kawał. Hasło to niemal niezbędny drobiazg zarówno w przypadku urządzenia domowego jak i tego ściśle dedykowanego do pracy. Czasami jednak jesteśmy tak zmęczeni, że hasło wypada nam z głowy. Dwoimy się i troimy, ale nijak nie możemy wejść na nasz profil. Co wtedy? Warto zgłosić się do serwisu komputerowego. Większość haseł zarówno tych chroniących BIOS, jak i dysk twardy czy security card można bez trudu usunąć, bez konieczności reinstalacji systemu. W serwisie można również usunąć wszelkiego rodzaju zabezpieczenia TPM oraz te związane z czytnikiem linii papilarnych. Jeżeli masz problem z hasłem, nie zwlekaj. Już po kilku minutach dostęp do Twojego sprzętu będzie możliwy.

 

 

Jak wgrać nowy system. Instalacja systemu na komputerze. 

Z nami zainstalujesz system Windows XP, VISTA, 7 siódemkę

Problemy z najnowszym system? Komputer nie uruchomia się tak jak powinien? A może zakupiłeś najnowszy model, który nie ma jeszcze wgranego systemu? Jeżeli nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z instalacją oraz reinstalacją Windowsa 8/10/Vista, a także starszych systemów jak Windows 7 czy XP, zgłoś się do specjalisty. Jeden błąd może sprawić, że bezpowrotnie utracisz szanse korzystania z legalnie zakupionej licencji. Nieodpowiednio oznaczone pole poskutkuje np. językiem rosyjskim czy chińskim, zaś źle wgrane sterowniki sprawią, że Twoja karta graficzna „nie udźwignie” najnowszych gier. Serwis komputerowy zajmuje się nie tylko instalacją systemu, ale również instalacją uaktualnień, sterowników, legalnego oprogramowania oraz w pełni sprawdzonych i bezpiecznych programów antywirusowych. Dodatkowo tylko specjalista zagwarantuje Ci, że Twoje pliki, dane oraz dokumenty uprzednio zapisane na partycji nie ulegną uszkodzeniu czy całkowitemu zniszczeniu.

 

 

Klawiatura laptopa do notebooka. Przyciski wypadają. Nie działa część klawiszy. Szczególnie po długotrwałym zalaniu nie działa poprawnie. 

Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę, że bez klawiatury funkcjonowanie na laptopie – gry, przeglądanie Internetu, korzystanie z edytora tekstowego etc. byłoby niemożliwe, bądź mocno utrudnione. Jako, że jest to integralna część naszego sprzętu, jego wymiana nie jest taka prosta. Wielu z nas zapyta się: „dlaczego wymieniać klawiaturę?” Chociaż uważamy, iż jest to komponent niezniszczalny, tak samo jak np. zawiasy może się zużyć. Niekorzystne warunki zewnętrzne w połączeniu z częstą eksploatacją sprawiają, że raz na jakiś czas niezbędne jest odwiedzenie serwisu komputerowego. Warto mieć na uwadze, że klawiatura może ulec również uszkodzeniu. W dzisiejszych czasach bardzo łatwo o zalanie czy usterkę mechaniczną. W zadziwiającej większości przypadków naprawa komponentu nie jest opłacalna i trzeba pokusić się o jego wymianę. Wyjątkiem może być sytuacja, gdzie uszkodzeniu uległy pojedyncze części klawiatury np. klawisze. Niezależnie od tego, czy konieczna jest naprawa czy wymiana, nigdy nie należy robić tego na własną rękę.

 

 

 

U nas naprawisz swojego laptopa

– TANIO I BEZPIECZNIE DZIĘKI ALLEGRO –

allegro naprawa laptopów serwis komputerowy top serwis polska

Ze swoimi usługami docieramy do każdej miejscowości w Polsce.

 

 

 

 

Masz problemy ze swoim laptopem?

– ZADZWOŃ –

694 35 35 20

 

 

 

Interesujesz się informatyką. Na naszym koncie na facebooku codziennie nowe informacje i przydatne treści o tematyce naprawa laptopów, naprawa rozbudowa oraz składanie komputerów.

 

 

Bądź z nami na bieżąco – polub nasz profil 😉

top serwis, reballing, wymiana karty graficznej, naprawa płyty głównej, serwis na allegro, facebooku

Tags :
Share This :
Wyceń naprawę komputera!

Podaj informacjęktóre pomogą wycenić naprawę!

PKV4D
Slot Online
SLOT GACOR MAXWIN
ALEXASLOT138
gudanggacor
DAMAN
situs slot gacor 2024
kakaphoki
garuda4d
daya4d
qqvictory
https://146.190.200.68/ https://188.166.204.36/
ok win bharat club
macau18
macau18
macau18
macau18
kame18
kame18
gudanggacor
gudanggacor