ul. Nagórskiego 9

08-530 Dęblin

Telefon

694 353 520

Wyślij email

puhatcom@gmail.com

Podatność laptopów na uszkodzenia

Blog

Podatność laptopów na uszkodzenia

Laptopa można uszkodzić dużo łatwiej niż komputer stacjonarny. Najczęstsze awarie wśród przenośnych komputerów to złamane zawiasy, pęknięta matryca, czy też zimne luty powstałe z powodu przegrzania laptopa.

Bardzo częstą przyczyną tych usterek jest nieuważne obchodzenie się ze sprzętem i nie dbanie o niego w odpowiedni sposób. Wiele osób siedzi z laptopem na kolanach, trzyma go na kanapie lub na pościeli, gdzie nie ma absolutnie żadnej możliwości dobrej wentylacji. Łatwo też wtedy go zwyczajnie upuścić i w taki sposób nabawić się usterki wartej kilkaset złotych.

Trzeba pamiętać, że w laptopie jest dużo mniej miejsca, dlatego więc układ chłodzenia powinien być czyszczony regularnie, aby był wydajny. Wystarczy jedynie kupić sprężone powietrze i przedmuchać grill z boku i z dołu komputera.

image001

Tags :
Share This :

Dodaj komentarz

Wyceń naprawę komputera!

Podaj informacjęktóre pomogą wycenić naprawę!

https://komputerytopserwis.pl/
https://bridgejunks.com/ https://crownmakesense.com/ https://brithaniabookjudges.com/ https://hughesroyality.com/ https://rhythmholic.com/ https://www.mamaafricasafaris.co.tz/babycare/ https://paulleydenonline.com/article/ https://totoscleaning.com/ https://evtini-stoki.com/files/bandar89/ https://yaqeenproductions.com/shop/bandar89/ https://www.lazonamorrope.com/ https://onsra34.com/ https://bandar89.simnasfikpunhas.com/ https://acueductoveredalsanjose.com/