ul. Nagórskiego 9

08-530 Dęblin

Telefon

694 353 520

Wyślij email

puhatcom@gmail.com

Reballing Dęblin, Ryki, Kozienice, Puławy

Uncategorized

Reballing Dęblin, Ryki, Kozienice, Puławy

Reballing BGA jest zabiegiem mającym na celu odnowę połączenia. Proces stosowany jest w przypadku przerwania lutowanego połączenia między płytą główną laptopa, a układem graficznym. Takie przerwania powodują nieprawidłowe zachowania laptopa lub brak możliwości jego uruchomienia.

Usługa polega na wylutowaniu układu BGA (na specjalistycznej stacji lutowniczej), ponownym jego zakulkowaniu i wlutowaniu. Poniżej, na prawdziwym zdjęciu z naszego laboratorium, można zobaczyć jak to wygląda.

W większości sytuacji zalecamy wymianę układu na nowy, jednak wiąże się to z wyższymi kosztami. Część układów dobrze reaguje na reballing i bez problemów działa w długim terminie. Pozostałe najczęściej ulegają ponownej usterce do miesiąca czasu od naprawy i ponowny reballing nie ma sensu. Dlatego w przypadku usterki w okresie gwarancyjnym następuje zwrot kosztów z naszej strony.

Na końcu przeprowadzone są specjalne testy obciążeniowe, aby sprawdzić poprawność działania naprawianego układu oraz laptopa. Ze względu na poziom trudności naprawy niezbędna jest specjalistyczna wiedza elektroniczna i duże doświadczenie w naprawach płyt głównych oraz odpowiednie zaplecze sprzętowe.

TOP SERWIS

Dęblin ul. Nagórskiego 9

Tags :
Share This :
Wyceń naprawę komputera!

Podaj informacjęktóre pomogą wycenić naprawę!